Menü Simge

DUYURULAR > ANRO Denetmeni Göreve Başladı

Değerli Meslektaşlarımız,

  2016 yılı sonunda göreve gelmiş olan Yönetim Kurulu'muzun özverili çalışmaları neticesinde 01.10.2018 tarihinde Odamızda "Denetmen" olarak yeni personelimiz göreve başlamıştır.

  Özellikle saha denetimlerinde görev alacak yeni personelimizin işe başlamış olması ile birlikte ANRO, tüm odalar içerisinde kendi denetmenini istihdam eden iki odadan biri haline gelmiştir.

  Odamız için önemli olan bu bilgiyi sizlerle paylaşırken ilerleyen dönemlerde yeetki bölgemizde daha yoğum denetimler gerçekleştişreceğimiz bilgilerinize sunarız.

  Unutulmamalıdır ki sahada yaoılan denetimlerimizde siz meslektaşlarımıza da önemli görevler düşmektedir. Sözleşmenizi kaşeli, imzalı ve düzgün bir şekilde yanınızda taşımayı ve yetkililerce talep edildiğinde bütün belgelerinizi göstermeyi ihmal etmeyiniz. Ayrıca, Çalışma Kartlarınızın görünür biçimde taşınmasının önemli olduğunu da unutmayınız. Bütün meslektaşlarımızın taban yevmiye konusunda da gereken hassasiyeti göstereceğine inanıyoruz.

   Odamız bünyesinde görevine başlamış olan denetmenimizle birlikte yetki bölgemizde her geçen gün kaçak / sahte rehberliğin azalacağına ve meslektaşlarımızın daha yoğun çalışma imkanı bulacaklarına inanıyoruz. 

   Bu önemli gelişmenin bütün camiamıza hayırlı olmasını dileriz.

   Saygılarımızla 

   ANRO Yönetim Kurulu

2 Ekim 2018 Salı / Bu haber daha önce 380 kez okundu.