Menü Simge

DUYURULAR > 2019 Yılı Çalışma Kartı Başvuruları Başlamıştır.

   Değerli meslektaşlarımız,

  2019 Yılı için çalışma kartı almak isteyen üyelerimizin Kasım ayı içerisinde müracaatlarını yapmaları gerekmektedir. Son başvuru tarihi 30 Kasım 2018'dir. (Daha sonra eylemlilik ve Çalışma Kartı başvurusunda bulunacak olan meslektaşlarımız yoğunluğa göre kartlarını başvurularından ancak bir ay sonra alabileceklerdir ve çalışma kartı çıkana kadar herhangi bir belge ile çalışmaları mümkün olmayacaktır.)

Çalışma Kartı başvurusunu 2019 yılında EYLEMLİ olmak isteyen üyelerimiz aşağıda belirtildiği gibi yapacaklardır.

  1.  "2019 yılı için Çalışma Kartı talep edildiğine ve eylemli olunacağına dair" dilekçe doldurularak Odamıza şahsen veya posta ile (Islak İmzalı) başvuru yapılacaktır. 
  2. 2019 yılı Çalışma Kartı için TUREB tarafından belirlenen ücret 200 TL olup ancak internet üzerinden ödeme yapılabilmektedir. (Çalışma Kartı ödemesi tureb.org.tr sitesi RBS üzerinden yapılacaktır.)
  3. 2019 yılı eylemlilik dilekçesini Odamıza getiren üyelerimizin kayıt ve başvurularının Odamızdan yapılması sağlanacaktır. Bu yüzden üyelerimizin gelirken yanlarında bir adet güncel biyometrik fotoğraf getirmeleri gerekmektedir.
  4. Odamıza borcu olan ve/veya 2019 yılı için eylemlilik dilekçesini Odamıza ulaştırmayan üyelerimizin internet üzerinden yapacakları Çalışma Kartı başvurusu onaylanmayacaktır.
  5. 2019 yılı Oda aidatı 2019 yılında asgari ücretin belirlenmesinden sonra sizlere duyurulacaktır.

 

Saygılarımızla

ANRO Yönetim Kurulu

 

7 Kasım 2018 Çarşamba / Bu haber daha önce 336 kez okundu.